2 Kasım 2012 Cuma

Döküm ve döküm işleri satış sitesi

Konu : döküm işleri
Site : http://www.asyadokum.com.tr
İçerik açıklama ;
Döküm sanayinde faaliyet gösteren firmamız, dökümde kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatına başlamıştır. TSE ve ISO 9001 standartlarının öngördüğü şartlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duymaktadır. Firmaların ihtiyacı olan pik döküm GG10' dan GG35' e Sfero dökümde GGG40' dan GGG90' a kadar döküm yapmaktadır.


Asya Döküm kanal ızgarası, sfero döküm kare kapak, kanalizasyon kapakları, yağmur suyu ızgaraları, Türk Telekom kapakları, yer süzgeçleri, oturma bankları, çöp kovaları ve özel siparişleri tüketicinin beğenisine sunmaktadır.


Asya Döküm eğitime gereken önem ve hassasiyeti göstererek, iyi organize olmuş personeli ve yönetimiyle ar-ge departmanıyla faaliyet göstermekte olup personel kalitesini arttırmayı, hizmet ve ürün kalitesinin devamlılığını sağlamayı, uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojisi ile yarının ürünlerini tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Asya Döküm başarısını ve verimliliğini devamlı kılmayı amaç edinmiştir.


Asya Döküm'e göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkürlerimizi sunar bugün olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duyarız.
döküm ızgara , döküm fiyatları , bank ayağı ,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder